Історія

1 жовтня 1997 року гостинно зустрів малят довгоочикуванний дитячий садок № 2 «Капітошка» в мікрорайоні вулиці Жуковського.

Двері відкрились для 190 вихованців: 8 груп для дітей дошкільного віку, 2 – для дітей раннього віку.

А зустріли їх 53 співробітника закладу, з них – 20 педагогів.

Зустрічали дітей – перша завідуюча Андрієва Юлія Валентинівна, вихователь методист Васянович Людмила Семенівна та старша медична сестра Берзіна Олена Іванівна.

В жовтні 2000 р. змінилось керівництво закладу.

Очолила роботу колективу Гетьманенко Наталя Глібівна, роботу педагогічного колективу вихователь – методист Пономаренко Ірина Миколаївна.

Поступово відкривалися додаткові групи, так як мікрорайон молодий, народжуваність зростала і була потреба у влаштуванні дітлахів.

За період 2001-2002 р.р. відкрились 11 груп: 9 – дітей дошкільного віку, 2 – раннього віку. Садочок стали відвідувати 220 вихованців.

В 2002 році заклад був перепрофільований на «Комунальний дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 2 «Капітошка» загального розвиваючого виховання.

В 2003-2005 р.р. – почали функціонувати 12 груп: 9 – для дітей дошкільного віку ( з них 2 логопедичні групи) і вже 3 – для раннього віку.

З 2006 по 2011 роки – працювали вже 13 груп, садочок відвідували 285 вихованців.

З 2012 р. – по сьогодення працюють 14 груп : 9 груп – для дошкільнят, 5 – для малюків, є музичний та фізкультурний зали, кабінет практичного психолога та

вчителя – логопеда, кабінет вихователя – методиста та медичної служби, збільшився і колектив – 76 працівників, з них 33 педагога.