ПРОГРАМА РОЗВИТКУ ДИТИНИ ДОШКІЛЬНОГО ВІКУ

"УКРАЇНСЬКЕ ДОШКІЛЛЯ"

Мета програми – розширити змістовий компонент освітньої роботи з дітьми від двох  до шести років, розкриваючи етнічні, історичні та соціокультурні  особливості Західного регіону.

Програма побудована на  принципах науковості, інтеграції, системності, комплексності, гуманізації змісту навчання та виховання.

ПРОГРАМА РОЗВИТКУ ДІТЕЙ СТАРШОГО ДОШКІЛЬНОГО ВІКУ

"ВПЕВНЕНИЙ СТАРТ"

Програма розвитку дітей старшого дошкільного віку  «Впевнений старт» затверджена наказом МОН України №1111 від 23.11.2010 року. В ній передбачено орієнтири змістовного наповнення освітньої роботи з 5-річними дітьми. Програма націлює педагогів і батьків на особистісний розвиток дітей за  основними напрямами освітньої роботи (фізичний, мовленнєвий, пізнавальний, художнь-естетичний розвиток, організація ігрової діяльності).

БАЗОВИЙ КОМПОНЕНТ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ

НОВА РЕДАКЦІЯ

Базовий компонент дошкільної освіти - це Державний стандарт дошкільної освіти України.  Він спрямовує зусілля батьків, педагогів, психологів на розвиток творчого потенціалу дитини.

ДИТИНА В ДОШКІЛЬНІ РОКИ: КОМПЛЕКСНА ДОДАТКОВА ОСВІТНЯ ПРОГРАМА

Програма нового типу. Рекомендована МОН України як комплексна додаткова освітня програма, лист № 1/11-11178 від 8 грудня 2010 року. Орієнтована на цінності та інтереси дитини, врахування вікових можливостей, збереження субкультури, збагачення, ампліфікацію дитячого розвитку, взаємозв’язок усіх сфер життя малюка.

"ОДИН ДОМА"

Пособие включает программу и систему занятий по развитию социальной компетентности и положительной самооценки у детей дошкольного возрасТА.

ПРИРОДА КОСМОСУ

додаток до програми "дитина в дошкільни роки"

Наведені методичні рекомендації відбивають форми, методи і прийоми роботи з дітьми 4-7 років рід час ознайомлення з природою Космосу, надають можливість проводити заняття, експерименти, досліди разом з дітьми.

НАВЧАЄМО ПРАВИЛ БЕЗПЕКИ

програма з основ безпеки життєдіяльності дітей дошкільного віку та практичний матеріал що до її реалізації

Мета даного посібника - допомогти в організації роботи по формуванню у дітей дошкільного віку розуміння цінності свого життя та здоров"я, стереотипів безпечної поведінки у довкіллі, соціумі, серед природи.

НАВЧАЛЬНО - МЕТОДИЧНИЙ ПОСІБНИК " СОНЯШНИК"

Навчально – методичний посібник « Соняшник» спрямований на забезпечення ефективної взаємодії педагога з дітьми четвертого, п’ятого і шостого років життя відповідно до завдань комплексної програми розвитку,навчання та виховання дітей дошкільного віку «Соняшник», методичний коментар до розділів програми, дидактично – методичний інструментарій та додатки, у яких наведено уривки з праць видатних українських педагогів та психологів про дошкільне дитинство.

ПРОГРАМА " ГРАЙЛИК"

Парціальна програма « Грайлик» розширює та доповнює зміст роботи педагогів дошкільних навчальних закладів з питань організації театралізованої діяльності. Складена відповідно до Базового компонента дошкільної освіти з урахуванням вікових психолого – фізіологічних особливостей розвитку дітей. Розкриває особливості та умови успішної освітньої роботи,завдання та змістові блоки з організації театралізованої діяльності з дітьми молодшого, середнього та старшого дошкільного віку. Також подано методичні рекомендації, які допоможуть педагогічним працівникам системно підійти до організації цього напрямку роботи.

ПРОГРАМА " СКАРБНИЧКА МОРАЛІ"

Парціальну програму « Скарбниця моралі» упорядковано відповідно до вимог Базового компонента дошкільної освіти (нова редакція). Програма поглиблено висвітлює змістові компоненти, що розкривають питання морального виховання дітей, які представлені в усіх освітніх лініях інваріантної складової: формування етичних уявлень,розвиток моральної свідомості і саморегуляції, гуманних почуттів і емоцій, навичок моральних взаємин з довколишніми і моральної поведінки,моральних якостей тощо.

"ОБЕРІГ "

Програма розроблена з метою актуалізації питань ставлення майбутньої особистості, починаючи від зачаття дитини,її народження,подальшого розвитку,виховання і навчання у перші три роки життя. Змістове наповнення програми узгоджено з чинним нормативно – правовим законодавством та Базовим компонентом дошкільної освіти (нова редакція). У програмі розкрито особливості розвитку дитини раннього віку, включаючи пренатальний і перинатальний періоди; окреслено основні завдання за змістовими розділами, що охоплюють найважливіші етапи життєдіяльності малюка певного віку; подано орієнтовні показники розвитку та поради батькам. Крім того,наприкінці кожного розділу представлено інформацію про досягнення психічного розвитку дитини, що виявились у цей віковий проміжок.