Консультпункт

НАШІ ПОБАЖАННЯ ДЛЯ БЕЗПЕЧНОГО ПЕРЕБУВАННЯ ДИТИНИ В ДНЗ

Батьки повинні передавати дітей особисто вихователю. Не можна без відома вихователя забирати дітей з дитячого закладу, а також доручати це дітям, підліткам у віці до 16 років, особам у нетверезому стані.

Про неможливість приходу дитини в дитячий заклад через хворобу або з іншої поважної причини необхідно обов"язково повідомити в ДНЗ.

Якщо дитина не відвідує дитячи заклад більше трьох днів, вона повинна мати довідку від лікаря, при поверненні після більш тривалої відсутності надається довідка про стан здоров"я дитини і про контакти за останній 21 день; після відсутності в  літній період - довідка про контакти, обстеження на гельмінти.

Перед тим як вести дитину в дитячий заклад, перевірте, чи відповідає її одяг порі року і температурі повітря. Прослідкуйте щоб одяг дитини не був занадто великим і не сковував її рухів. У правильно подібраному одязі дитина вільно рухається і меньше втомлюється. Зав"язки і застібки повинні бути розташованя так, щоб дитина могла самостійно себе обслужити. Взуття маає бути легким, теплим, точно відповідати нозі дитини, легко зніматися і вдягатися. Небажано носити комбінезонів. Носовичок необхідний дитині як в приміщенні так і на прогулянці. Зробіть на одязі зручні кишені для його зберігання.

Приводити дитину в дитячий заклад здоровою та інформувати вихователів про будь-які зміни в стані здоров"я дитини вдома.

Приводити дитину в охайному виді, чистому одязі і взутті; мати: змінне взуття, змінний одяг, гребінець, спортивну форму, комплект змінної білизни для сну (піжама), панамку (в теплий період року), два пакети для зберігання чистої та використаної білизни.

Щоб уникнути випадків травматизму, батькам необхідно перевірити вміст кишень в одязі дитини на наявність небезпечних предметів. Категорично забороняється приносити в ДНЗ гострі, ріжучі та скляні предмети. а також дрібні предмети (намистинки, гудзики і т. п.), таблетки та інші лікарські засоби.

Просимо не давати дитині в дитячий заклад жувальну гумку та ласощі.

Спорні конфліктні ситуації з вихователями та іншими батьками вирішувати за відсутності дітей.

У групі дітям не дозволяється бити та ображати один одного, брати без дозволу особисті речі, в  тому числі і принесені з дому іграшки інших дітей; псувати і ламати результати праці інших дітей. Дітям не дозволяється "давати здачи", так само, як і нападати один на одного. Ця вимога продиктована міркуванням безпеки кожної дитини.